26 sierpnia 2022

Narada Podlaskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami szkół i placówek województwa podlaskiego

W piątek (26.08) odbyła się narada Podlaskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami szkół i placówek naszego województwa. Już tradycyjnie była ona poświęcona omówieniu ubiegłorocznych wyników nadzoru pedagogicznego oraz przedstawieniu założeń planu nadzoru w roku szkolnym 2022/2023. Narada była też okazją do zapoznania dyrektorów szkół i placówek ze zmianami w prawie oświatowym.

W spotkaniu uczestniczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Pan Dariusz Piontkowski, który odniósł się do  najważniejszych zmian wprowadzanych wraz z nowym rokiem szkolnym. Podkreślił, że wiele z tych zmian wynika z doświadczeń okresu epidemicznego, jak i postulatów zgłaszanych przez nauczycieli.

Pani Beata Pietruszka Podlaski Kurator Oświaty życzyła wszystkim spokojnego roku szkolnego i zapewniła dyrektorów szkół i placówek o wsparciu na jakie mogą liczyć ze strony kuratorium w nowym roku szkolnym.

Pani Barbara Buraczewska Wicekurator Oświaty uczestnicząca w Naradzie z dyrektorami szkół w tle na ekranie widoczny jest Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Pan Dariusz Piontkowski
Na zdjęciu widoczna jest Pani Beata Pietruszka Podlaski Kurator Oświaty w tle widoczny baner oraz flagi polski

Załączniki

Materiały z narady 26 08 2022
Data: 2022-08-26, rozmiar: 1 MB