27 września 2021

Międzynarodowe zawody „ROBO~motion” 2021.

Rzeszowska Grupa IT czyli Koło Naukowe Automatyków i Robotyków ROBO oraz Koło Naukowe Elektroniki i Technologii Informacyjnych, a także rzeszowski RoboLAB Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza zapraszają uczniów szkół średnich oraz studentów do udziału w szóstej edycji międzynarodowych zawodów Robo~motion, które odbędą się 28 listopada 2021r na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w aż 8 kategoriach i 15 konkurencjach. Organizatorzy przygotowali areny do zmagań na torach dla LineFollower’ów czy walk Sumo. Sam tor w kategorii LF przetestuje umiejętności programistyczne i konstrukcyjne wielu robotyków.

Oprócz standardowych konkurencji organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Każdy konstruktor niezależnie czy dopiero zaczyna przygodę z elektroniką czy jest już doświadczony na pewno znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie także konkurencji dedykowanych fanom marki LEGO. Za miejsca na podium przewidziano nagrody pieniężne.

Zachęcamy wszystkich do obserwowania wydarzenia bit.ly/robomotion2021 oraz fanpage’a wydarzenia https://www.facebook.com/rzeszowrobomotion, gdzie pojawią się informacje odnośnie kolejnych konkurencji, które będą sukcesywnie odkrywane wraz z regulaminami. Rejestracja na wydarzenie zostanie wkrótce otwarta.