7 kwietnia 2022

Konkurs: „Jestem Eko – Oszczędzam wodę”

CDBWMS Children’s House Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zaprasza uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych do udziału w konkursie „Jestem Eko – Oszczędzam wodę”. Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja działań związanych z edukacją ekologiczną i ochroną środowiska oraz kreowanie właściwych postaw dzieci i młodzieży w zakresie ochrony środowiska.

Zadanie konkursowe polega na napisaniu wiersza na temat wspierania działań mających na celu oszczędzanie wody i łagodzenie zmian klimatycznych oraz adaptacji do tych zmian.

Termin przesyłania prac upływa 31 maja 2022 r.

Organizatorzy przewidzieli 3 nagrody główne (hulajnogi elektryczne) za zajęcie miejsc I-III  i 10 nagród dodatkowych (zestawy edukacyjne) za zajęcie miejsc IV-XIII.

CDBWMS Children’s House Sp. z o.o. to międzynarodowa szkoła Montessori realizująca projekt „Szkoła z Klimatem”. Projekt ten jest dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: „Środowisko, Energia i Zmiany klimatu”.

Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin, znajduje się na stronie: http://szkolazklimatem.edu.pl/konkurs-jestem-eko-oszczedzam-wode/