16 grudnia 2022

INFORMACJA dotycząca ostatecznych wyników z etapu II (międzyszkolnego) Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej.”

INFORMACJA

dotycząca ostatecznych wyników z etapu II (międzyszkolnego)
Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

 

Komitet Okręgowy ww. olimpiady w Białymstoku informuje, w okresie odwoławczym (w dniach: 12-14.12.2022r.)  jeden uczeń zapoznał się ze swoimi osiągniętymi wynikami.
Zgodnie z pkt. VI ppkt.7c regulaminu Olimpiady do etapu III (okręgowego) zakwalifikowano następujących 28 uczniów:

1) z rejonu Nr 1

Lp. Imię i Nazwisko
uczestnika
Nazwa Szkoły/email Miejsce/punkty
1 2 3 4
1

Maciej GOROSZEWSKI

II LO im. księżny Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku,
ul. Narewska 11,

 

I/155
2

Michał AŚCIUKIEWICZ

II/152
3

Damian TRUSIEWICZ

II/152
4

Konrad BONDAREWICZ

III/150
5

Julia DOBRZYCKA

III/150
6

Jacek JANCEWICZ

III/150
7

Konrad JANOWICZ

IV/147
8

Mikołaj SAWOŃ

IV/147
9

Leon PILCICKI

V/142
10

Mikołaj ZDRAJKOWSKI

V/142

 

2) z rejonu Nr 2

Lp. Imię i Nazwisko
uczestnika
Nazwa Szkoły/email Miejsce/punkty
1 2 3 4
1

Klaudia NIEDZIELSKA

I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza
w Białymstoku, ul. Brukowa 2
I/150
2

Natalia NAJFELD

III LO im. K.K. Baczyńskiego
w Białymstoku,  ul. Pałacowa 2/1
II/147
3

Stanisław HAPUNIK

IV LO im. C. K. Norwida
w Białymstoku,  ul. Zwierzyniecka 9A
III/127
4

Tomasz ROSZKO

IV/126
5

Zofia GRZEBISZ

V/125

 

3) z rejonu Nr 3

Lp. Imię i Nazwisko
uczestnika
Nazwa Szkoły Miejsce/punkty
1 2 3 4
1

Aleksandra KOWALCZUK

VI LO im. króla Z. Augusta
w Białymstoku , ul. Warszawska 8
I/162
2

Sebastian SAMUL

V LO im. Jana III Sobieskiego
w Białymstoku, ul. Miodowa 5
II/127
3

Aleksandra PRONIEWICKA

II Liceum Ogólnokształcące
im. Bronisława Taraszkiewicza
w Bielsku Podlaskim, ul. M. Kopernika  4
III/112
4

Filip Iwo WICHER

V LO im. Jana III Sobieskiego
w Białymstoku, ul. Miodowa 5
III/112
5

Magdalena CHOCIEJ

I LO w ZS im. M. Kopernika w Sokółce,
ul. Mickiewicza 11
IV/106
6

Oktawian SAMUL

VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Wielkiego
w Białymstoku, ul. Piastowska 5
V/104

 

 4) z rejonu Nr 4

Lp. Imię i Nazwisko
uczestnika
Nazwa Szkoły/email Miejsce/Punkty
1 2 3 4
1 Kamil KOSSAKOWSKI I LO im. Tadeusza Kościuszki
w Łomży, ul. Bernatowicza 4,
I/159
2 Agnieszka JADCZAK II/150
3 Lena OLEKSY III/145
4 Aleks JĘDRZEJEK IV/142
5 Szymon KARWOWSKI V/141
6

Hubert CHROSTOWSKI

V/141
7

Patrycja CHYLIŃSKA

III LO im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK, w Łomży
ul. Senatorska 13,
V/141

 

 

 

 

Załączniki