13 lipca 2022

Oferta pracy

PrzedmiotZawodowe
Termin składania dokumentów2022-08-26
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin32
Opis

COSINUS to sieć szkół ogólnokształcących i policealnych. Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych oraz status ośrodków egzaminacyjnych OKE. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placówek, poszukujemy Nauczycieli na kierunek:
Technik masażysta - nauczyciel kierunku
Miejsce pracy: Suwałki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Realizacja programu nauczania na najwyższym poziomie
Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu
Wsparcie uczniów i słuchaczy w dążeniu do osiągnięcia kwalifikacji zawodowych

OD KANDYDATA NA TYM STANOWISKU OCZEKUJEMY:
Wykształcenie kierunkowe (Fizjoterapia)
Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu (mile widziane)
Przygotowanie pedagogiczne (mile widziane)

OFERUJEMY:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Długofalową współprace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prace w miłej atmosferze
Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

Typ szkołyInne
Nazwa szkołyPUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA "COSINUS" W SUWAŁKACH
MiastoSuwałki
Kod pocztowy16-400
Adresos. Osiedle II 6A
PowiatSuwałki
Gminagmina miejska Suwałki
Telefon519156124
E-mailsuwalki@cosinus.pl