10 stycznia 2022

Oferta pracy

PrzedmiotWychowanie przedszkolne
Termin składania dokumentów2022-01-31
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

Stanowisko pracy dla nauczyciela przedszkolnego na pełny etat. Umowa o pracę [Kodeks pracy]
Wymagania:
- minimum studia pierwszego stopnia kierunek: pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna,
- orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
- niekaralność
- dyspozycyjność
- sumienność

Obowiązki:
- organizowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej,
- tworzenie warunków wspomagających rozwój dzieci, ich zdolności i zainteresowań,
- dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,
- otaczanie indywidualną opieką kazdego z dzieci i dostosowanie metod i form pracy do jego możliwości,
- współpraca z rodzicami,
- utrzymywanie w ładzie i porządku oraz czystości przedzielonego oddziału.

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyMICHAŁKOWO Przedszkole w Michałowie
MiastoMichałowo
Kod pocztowy16-050
AdresGródecka 19a
Powiatbiałostocki
Gminaobszar wiejski Michałowo
Telefon506269663
E-mailmichalkowo@sorbus.pl