20 czerwca 2022

Oferta pracy

PrzedmiotPsychologia
Termin składania dokumentów2022-06-30
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin30
Opis

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Allegro zatrudni psychologa:
Zakres obowiązków:
- prowadzenie terapii w ramach WWRD
- prowadzenie konsultacji i diagnoz psychologicznych w tym także pod kątem opiniowania trudności szkolnych
Oczekujemy:
- wyksztalcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym oraz studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
- umiejętność diagnozy z wykorzystaniem najnowszych metod badawczych (m.in. SB5)
- doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami
- wysokie kompetencje komunikacyjne
Oferujemy:
- możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (forma zatrudnienia do ustalenia)
- stały harmonogram pracy (ustalany na rok szkolny)
- wspierający zespół
- możliwość realizacji autorskich pomysłów
Wynagrodzenie:
- do ustalenia, w zależności od formy zatrudnienia oraz wymiaru czasu pracy

Typ szkołyInne
Nazwa szkołyNiepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Allegro w Białymstoku
MiastoBiałystok
Kod pocztowy15-349
AdresWitolda Sławińskiego 12
PowiatBiałystok
Gminagmina miejska Białystok
Telefon607503423
E-maila.dabrowska@allegro-poradnia.pl