9 maja 2022

VI spotkanie ponadregionalne w projekcie lekcja:Enter

Serdecznie zapraszamy na VI spotkanie ponadregionalne w projekcie lekcja:Enter, które odbędzie się w formule online w dniu 17 maja 2022 roku.

Konferencję rozpocznie Pani Minister Justyna Orłowska – Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. transformacji cyfrowej.

Celem spotkania, organizowanego w ramach projektu „Lekcja:Enter”, jest opracowanie rekomendacji, które przyczynią się do upowszechnienia  stosowania nowych technologii w edukacji oraz kształtowanie świadomej i otwartej postawy kadry pedagogicznej wobec włączania TIK w klasie. W  trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznają się z doświadczeniami ze szkoleń dla nauczycieli w zakresie wykorzystania TIK prowadzonych przez współorganizatorów spotkania w regionach (województwa: podlaskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie) oraz z przykładami dobrych praktyk szkolnych. W wyniku dyskusji z dyrektorami szkół wyróżnionych w konkursie dobrych praktyk szkolnych oraz z ekspertami (patrz agenda spotkania) zostaną wypracowane rekomendacje działań, jakie powinny być podjęte w celu upowszechniania TIK zarówno na poziomie szkoły, gminy, regionu jak i całego kraju.

 

W załączeniu zaproszenie wraz z formularzem rejestracyjnym oraz agenda spotkania. Prosimy o rejestrację za pomocą formularza online do godziny 16.00, 16 maja br.

Potwierdzenie zgłoszenia zostanie automatycznie wysłane przez Instytut Spraw Publicznych na  adres mailowy podany podczas rejestracji.

Spotkanie zostanie przeprowadzone za pomocą platformy ZOOM i będzie rejestrowane.

Załączniki

zaproszenie_17 maja
Data: 2022-05-09, rozmiar: 2 MB
Agenda VI - 17maja2022 (002)1
Data: 2022-05-09, rozmiar: 102 KB