10 sierpnia 2022

Rekrutacja kierowników warsztatów na EuroSkills 2023

Rekrutacja kierowników warsztatów na EuroSkills 2023

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji jest organizatorem międzynarodowego wydarzenia EuroSkills Gdańsk 2023.

EuroSkills nazywane potocznie Igrzyskami Olimpijskimi Zawodów Branżowych, to największy w Europie konkurs umiejętności zawodowych. W przyszłym roku po raz pierwszy zawody młodych profesjonalistów odbędą się w  Polsce, w  dniach 5-9 września. FRSE szacuje, że w konkursie weźmie udział około 600 zawodników oraz 500 znakomitych ekspertów z 31 państw. Konkurs obejmie ponad 50 konkurencji zawodowych i będzie obserwowany przez około 100 tysięcy widzów z całej Europy, włącznie z przedstawicielami delegacji rządowych.

W sierpniu br. w FRSE rozpoczął się proces rekrutacji na objęcie funkcji kierowników warsztatów (workshop manager) na EuroSkills 2023. Kierownik warsztatów  (workshop manager) to osoba posiadająca kwalifikacje i  doświadczenie w danej konkurencji lub branży. Jej zadaniem jest pomoc ekspertom w przeprowadzeniu konkursu umiejętności. Poszukiwanych jest ponad 50 osób, które będą współtworzyły to wyjątkowe wydarzenie. Proces rekrutacji kierowników warsztatów na EuroSkills 2023 trwa do 30 września 2022 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.frse.org.pl/aktualnosci/zostan-workshop-managerem-na-euroskills-2023.

 

Zachęcam  osoby posiadające kwalifikacje i  doświadczenie w danej konkurencji lub branży do wzięcia udziału w procesie rekrutacji kierowników warsztatów na EuroSkills 2023.