18 maja 2026

„Program SOS” – program zapobiegania zachowaniom samobójczym wśród młodzieży

Pracownia Profilaktyki Młodzieżowej „Pro-M” Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Wydział Promocji Zdrowia, Profilaktyki i Wychowania Ośrodka Rozwoju Edukacji zapraszają szkoły podstawowe (klasy 6–8) i szkoły ponadpodstawowe do udziału w bezpłatnym programie zapobiegania zachowaniom samobójczym wśród młodzieży – „Program SOS”.

Realizacja działań jest zaplanowana na nadchodzący rok szkolny 2026/2027. Pierwszym krokiem udziału w programie jest szkolenie dla realizatorów – psychologów i pedagogów szkolnych oraz wychowawców klas, w których będzie prowadzony program.

Spotkanie informacyjno-organizacyjne do programu odbędzie się w najbliższy wtorek 19 maja 2026 o godzinie 15.00.

Link do spotkania
Szczegółowe informacje na stronach:
https://ore.edu.pl/category/wydzialy/wydzial-promocji-zdrowia-profilaktyki-i-wychowania/#
https://www.facebook.com/OsrodekRozwojuEdukacji/posts/pfbid0y81ahPjSX8syx44bN7kg8
qs5RYBVLSUsFRT8E5UKtyCXmMa31u96xmy3Y9TJDynAl