31 maja 2022

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny: „Św. Ignacy Loyola oczami dzieci i młodzieży”

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie wraz z Wydziałem Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej, Parafią Rzymskokatolicką pw. Św. Mikołaja Biskupa w Wolinie, Prowincją Wielkopolsko-Mazowiecką Towarzystwa Jezusowego w Polsce, Biblioteką Publiczną Gminy Wolin i Gminą Wolin zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt.: „Św. Ignacy Loyola oczami dzieci i młodzieży”

Celem konkursu jest przybliżenie osoby i dzieł św. Ignacego Loyoli, kształtowanie postaw i promowanie wartości, którym wierny był św. Ignacy Loyola oraz rozwijanie u dzieci i młodzieży talentu plastycznego, umiejętności poznawczych i informatycznych.

Konkurs jest skierowany do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych i specjalnych z całej Polski i zagranicy. Organizowany jest w 7 kategoriach wiekowych.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dowolną techniką płaską (np. rysunek, malarstwo, kolaż, projekt graficzny) pracy plastycznej w formacie A4 nawiązującej do tematu konkursu.

Termin przesyłania prac upływa 30 czerwca 2022 roku.

Konkurs został objęty honorowym patronatem: Ministra Edukacji i Nauki, Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej przy Stolicy Apostolskiej i Zakonie Maltańskim, Arcybiskupa Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego i Prowincjała Prowincji Wielkopolsko-Mazowieckiej Towarzystwa Jezusowego w Polsce.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: https://pspwolin.edupage.org/

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [3,70 MB]

Załączniki

Regulamin Konkrusu
Data: 2022-05-31, rozmiar: 558 KB